Osvetlenie

Úvodná stránka / Príslušenstvo / Osvetlenie

Vhodne si zvoliť osvetlenie vchodov obytných domov, ich spoločných priestorov, pivníc, chodieb a schodíšť je dôležité z hľadiska bezpečnostného, ekonomického i ochrany majetku. Éra klasických žiaroviek bola zavŕšená. Náhradou sa stávajú úsporné žiarivky (kompaktné žiarovky), ktoré ale potrebujú dlhý čas na dosiahnutie plného svetelného výkonu a častými spínacími cyklami sa výrazne znižuje ich životnosť.

Ďalšou módnou verziou sú LED diódové náhrady do pôvodných svietidiel. Pri týchto nie sú pre životnosť až tak dôležité spínacie cykly – ich počet ale majú s kompaktnými žiarovkami jedno spoločné – kradnú sa.

Prihliadnuc na ekonomický aspekt použitého typu osvetlenia ponúkame z vlastného vývoja a následnej výroby - LED diódové osvetlenie. Je mimoriadne úsporné s minimálnym odberom elektrickej energie, s vysokou svietivosťou LED diód (žiadne vymeniteľné alebo odcudziteľné náhrady ale LED pásiky), s dlhou životnosťou, ktorá nie je limitovaná častými spínacími cyklami. Naše svietidlo má životnosť 50.000 hodín bez obmedzenia spínacích cyklov. V svietidle je integrovaná svetlocitlivá fotobunka reagujúca na pohyb.

Svietidlo sme vyvinuli tak, aby jej použitie bolo bezpečné v interiéroch aj exteriéroch a vo vyhotovení antivandal, farebne zladené s vchodovými dverami. Svietidlá vyrábame aj bez fotobunky a vo farbe spektra svetla podľa želania zákazníka.