Riešenia na letáky

Úvodná stránka / Príslušenstvo / Riešenia na letáky

Veľké množstvá reklamných a propagačných materiálov sú pre niekoho vítaným a pre iného obťažujúcim artiklom. Či chceme alebo nie, stali sa našou každodennou súčasťou. V snahe vyhovieť obyvateľom bytových domov, riešime doručenie - uloženie letákov vo vstupných priestoroch prostredníctvom nami navrhovaných riešení na letáky. Letáky sa tak nepovaľujú hocikde, sú sprístupnené pre tých, ktorí majú o ne záujem a súčasne neobťažujú ostatných.

Schránka na letáky

Schránka na letáky

Je veľká a robustná, určená pre montáž do exteriéru, vo farebnej škále vzorkovníka RAL alebo antikorová s otváraním bezkľúčovým zámkom.

Zakladač na letáky

Zakladač na letáky

Zakladač je alternatívou schránky na letáky, určený pre montáž do interiéru alebo do exteriéru. Vyrábame ich vo farebnej škále RAL alebo z antikory.

Vhod na letáky s košom

Vhod na letáky s košom

Vhod na letáky s košom dnes predstavuje najpopulárnejšie riešenie pre reklamný a propagačný materiál. Je integrovaný priamo do nami vyrábaných vchodových brán. Z vonkajšej strany je osadený vhod s prerušeným tepelným mostom a z vnútornej strany otvorený kôš z ťahokovu, vo farebnom vyhotovení ako samotná vchodová brána alebo podľa výberu objednávateľa.