Schránkové boxy

Úvodná stránka / Príslušenstvo / Schránkové boxy

Množstvo a objem doručovaných písomností a ostatných zásielok, malý výber a nízka kvalita poštových schránkových boxov na trhu si vyžiadali, aby sme sa zaoberali vývojom vlastných schránkových boxov. V tomto smere sme sa snažili nezopakovať chyby výrobcov schránok a schránkových boxov, ako domácich, tak aj zahraničných – ktorých produkty sú na Slovensko dovážané. Urobili sme si dôkladný prieskum požiadaviek odberateľov a v plnej miere sme do vývoja zapracovali maximálne nároky na veľkosť formátu, množstvo doručovanej pošty a tepelno-izolačné vlastnosti schránkových boxov. Výsledkom 5-ročného vývoja a testovania našich schránkových boxov v reálnej prevádzke sú v súčasnosti najlepšie poštové schránkové boxy na trhu celej EU.

Ako jediný výrobca v EU vyrábame schránkové boxy so skutočne prerušeným tepelným mostom.

Schránkový box má štandardný rozmer pre (časopisový) A4 + formát, kvalitný celoantikorový zámok a tesnenie dvierok pre vyberanie pošty trvanlivým silikónovým celoobvodovým tesnením. Konštrukcia schránkových boxov je možná ako obojstranná (zvonku vhadzovať a zvnútra vyberať) alebo jednostranná (zvonku vhadzovať a aj vyberať). Schránkové boxy je možné osadiť do nami vyrábaných vchodových brán alebo umiestniť samostatne do priestoru, ktorý si sami určíte. Boxy sú robustného vyhotovenia, vhodné do interiéru aj exteriéru, povrchovo upravené galvanickým zinkovaním exteriérového panelu a následne vypaľovanou práškovou farbou v škále vzorkovníka farieb RAL. Samozrejmosťou je, že vyrobíme schránkový box aj neštandardných rozmerov.

Naše schránky vyrobíme aj z antikory a podľa akýchkoľvek Vašich požiadaviek! Je samozrejmosťou, že aj do rodinných domov ako atypy so zabudovanými komunikačnými systémami.