Vchodové brány a dvere

Úvodná stránka / Vchodové brány a dvere

Kvalita výrobkov vyrábaných v našej spoločnosti zodpovedá vysokým nárokom zákazníkov. Preto sú vchodové brány a dvere nami vyvíjané, navrhované a vyrábané tak, aby spĺňali kritérium vysokej životnosti (predpokladaná životnosť viac ako 35 rokov), náročnosti zákazníka na komfort obsluhy, bezpečnosti a odolnosti voči vandalizmu a celkovej spokojnosti každého zákazníka.

Len u nás komplexné riešenia

Naše vchodové brány a dvere sú

  • oceľové, masívne, z ultrapevných profilov švajčiarskej firmy JANSEN, s dvojradovým tesnením, bezbariérové a s extrémne dlhou dlhou životnosťou
  • osadené špeciálnymi 3D závesmi s vymeniteľnými púzdrami, s ľahkým chodom a automatickou prahovou lištou, ktorá zabezpečuje bezbarierovosť prechodu a zabraňuje podfukovaniu v prahovej oblasti dverí
  • vyplnené izolačným dvojsklom, z vonkajšej strany bezpečnostným lepeným sklom CONEX (na požiadanie – obojstranne), vo farebnej škále vzorkovníka farieb RAL
  • prístupové systémy zahŕňajú možnosti od klasického vložkového zámku až po prístup bezdotykovými čipovými kľúčmi, biometrikou alebo ovladaním otvárania mobilným telefónom cez bluetooth
  • dopĺňané schránkovými boxami, vhodmi na letáky s košmi, zvončekovými tablami, osvetlením led diódovými rampami ovládaným fotobunkou
Drevodekor na vchodové brány

Navyše všetky uvedené systémy a prvky ako aj jednotlivé komponenty použité pri výrobe vchodových brán a dverí zohľadňujú atribúty vášho pohodlia a ochrany vášho majetku.

Prečo nie plastové

Pretože plastové neodolajú vandalom, vo veľmi krátkom čase sa bortia a krížia, veľmi rýchlo sa prirodzene opotrebujú bežnou prevádzkou, nie sú stálofarebné, aby bola zachovaná aspoň minimálna pevnosť sú vyrábané z pohľadovo nemoderných širokých profilov a zákazník má minimálnu možnosť zvoliť si design dverí podľa vlastných predstáv.

Prečo nie hliníkové

Rovnako ako plastové neodolajú násilnému poškodeniu vandalmi, v prípade poškodenia sa nedajú opraviť a je nutná ich výmena, životnosť oproti oceľovým dverám je len tretinová.

Porovnanie životnosti

Antikorózna ochrana našich výrobkov

Dlhé roky sme hľadali a neustále testovali tie najlepšie známe spôsoby povrchových – antikoróznych úprav našich výrobkov, kým sme dospeli k súčasne používanému a nesmierne spoľahlivému technologickému riešeniu ochrany našich produktov voči korózii.

Vyskúšali sme všetky dostupné metódy povrchových úprav ale každá mala svoje nedostatky. Už takmer dva roky aplikujeme nasledovnú antikoróznu metódu:

  • všetky výrobky galvanicky zinkujeme
  • z vonkajšej strany výrobkov nanášame práškovú farbu (vypaľovaná pri cca 200 st. Celzia) v odtieni Vami zvolenom zo vzorkovníka RAL
  • všetky dutiny vystriekame polymérovým voskom

Ak Vás napadla myšlienka, že technológia je takmer identická s tou, ktorú používajú najrenomovanejšie automobilky sveta, tak Vás môžem ubezpečiť, že je to tak.

Vychádzali sme z predpokladu, že ak nekorodujú automobily po tejto antikoróznej úprave napriek extrémnym podmienkam (striedanie vysokých horúčav a mrazov, jazda počas časti roka v slanom roztoku …) tak naše brány a dvere budú taktiež vynikajúco chránené proti korózii.

Doterajšie výsledky náš predpoklad v plnom rozsahu potvrdzujú a môžem Vás ubezpečiť, že Vaše nové dvere od nás budú mať najlepšiu ochranu proti korózii aká sa dá na tento typ výrobku v súčasnosti použiť.